Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pamięć RAM do serwera Cisco UCS M1414

( ilość produktów: 1 )

Pamięć RAM do serwera Cisco UCS M1414 z naszej oferty została wykonana w technologii DDR3, co zapewnia wysoką przepustowość przy niskim zużyciu energii. Co więcej, jej wysoka wartość taktowania gwarantuje błyskawiczną prędkość działania systemu, a system kodowania korekcyjnego ECC chroni dane przed uszkodzeniami w wyniku losowego błędu odczytu.

Dokładając kości pamięci RAM do Twojego serwera (lub wymieniając je na pojemniejsze), niskim kosztem zyskujesz znacznie bardziej wydajną maszynę, która jest gotowa do pracy pod większym obciążeniem niż dotychczas. Prawidłowe dobranie RAM-u zapewni bezpieczeństwo danych oraz znacząco zwiększy zarówno efektywność, jak i komfort pracy.

Procesor a pamięć RAM do serwera Cisco UCS M1414

Zakup dedykowanej pamięci RAM do serwera Cisco UCS M1414 daje Ci pewność, że jest ona kompatybilna z procesorem znajdującym się w tym modelu maszyny. Oferowane przez nas produkty znajdują się na oficjalnej liście producenta. Dzięki temu podzespoły idealnie ze sobą współgrają i zapewniają płynne działanie systemu.

Jeśli chcesz wykorzystać ten moduł w innym urządzeniu, sprawdź, czy obsługuje ono ten rodzaj pamięci komputerowej (DDR3). Zwróć także uwagę na to, jaka jest maksymalna ilość kości oraz kanałów, którą może obsłużyć układ CPU w Twoim serwerze. W razie potrzeby nasi pracownicy doradzą Ci w wyborze modułów oraz rozbudowie maszyny z uwzględnieniem jej aktualnych oraz przyszłych zastosowań.

pixel