Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PowerEdge 1500SC

( ilość produktów: 1 )

W naszym sklepie oferujemy oryginalne zasilacze Dell PowerEdge 1500SC. Produkty te przeznaczone są do zasilania serwerów PowerEdge 1500SC marki Dell. Są one w pełni kompatybilne z serwerami. Ich moc wyjściowa to 350 W. 

Oferowane przez nas urządzenia używane poddawane są ścisłej kontroli. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować, że do rąk naszych klientów trafia sprzęt wysokiej jakości, pełnowartościowy, w dobrym stanie technicznym oraz wizualnym. Urządzenia dostępne w naszym asortymencie, w tym również zasilacze Dell PowerEdge 1500SC, objęte są gwarancją. 

Wymiana zasilacza serwera

Nieprzerwane działanie serwerów wymaga zastosowania niezawodnych zasilaczy. Serwery Dell PowerEdge posiadają zazwyczaj dwa zasilacze skonfigurowane domyślnie w trybie nadmiarowym. Oznacza to, że w przypadku problemów z działaniem jednego z zasilaczy, można dokonać jego wymiany na nowy, bez konieczności wyłączania serwera.

W razie pytań dotyczących doboru zasilacza do serwera lub też kwestii wymiany, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc w zakupie odpowiedniego urządzenia.

pixel