Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Apple iPhone 11 Pro

( ilość produktów: 12 )

Telefon Apple iPhone 11 Pro to zaawansowane narzędzie o wszechstronnym zastosowaniu. Świetnie sprawdza się zarówno w pracy, jak i podczas nauki, ponieważ z powodzeniem obsługuje nawet najbardziej rozbudowane aplikacje. Model iPhone 11 Pro cechuje się bowiem wysoką mocą obliczeniową. Doskonale nadaje się także do przeglądania stron internetowych, dokonywania zakupów w sieci, obsługi kanałów społecznościowych i innych codziennych zastosowań. Co więcej, iPhone 11 Pro robi świetne zdjęcia i nagrywa filmy w wysokiej jakości. Efekty obejrzeć można na wyświetlaczu Super Retina XDR, wykonanym w nowoczesnej technologii OLED. Apple iPhone 11 Pro posiada sprawny i łatwy w obsłudze system operacyjny Apple iOS 15.

Czym wyróżnia się iPhone 11 Pro?

Apple iPhone 11 Pro posiada procesor A13 Bionic, który w połączeniu z 4 GB pamięci RAM przekłada się na wysoką wydajność urządzenia. Warta uwagi jest energooszczędność zastosowanego czipa, dzięki której telefon wyróżnia się mniejszym zużyciem energii, wydłużonym czasem pracy i brakiem spowolnień w działaniu.

Model Pro odróżnia się od podstawowej wersji, jaką jest Apple iPhone 11, między innymi wielkością ekranu oraz rodzajem zastosowanego wyświetlacza. W przypadku modelu Pro wyświetlacz ma przekątną 5,8 cala i cechuje się rozdzielczością wynoszącą 2436 x 1125 pikseli. Dzięki zastosowaniu wykonanego w technologii OLED wyświetlacza Super Retina XDR, użytkownicy mogą cieszyć się doskonałym obrazem o dużej wyrazistości i świetnym odwzorowaniu kolorów.

Model Pro wyposażony został w aż trzy aparaty fotograficzne umieszczone z tyłu oraz jeden z przodu. Aparat główny znajdujący się z tyłu telefonu cechuje się rozdzielczością 12 Mpix i posiada optyczną stabilizację obrazu. Drugi aparat wyposażony jest w teleobiektyw 2x. Trzeci aparat ma natomiast obiektyw szerokokątny, co stanowi nowość w ofercie Apple. Przedni aparat również cechuje się wysoką rozdzielczością 12 Mpix.

pixel