Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Procesory do serwera

( ilość produktów: 4 )

Zakupisz u nas nowe i używane procesory do serwera renomowanej marki Intel. Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz możliwość zwrotu w określonym czasie, jeśli moduł nie spełni Twoich oczekiwań. Jednak w trosce o zadowolenie naszych klientów doradzamy im w wyborze podzespołów, które najlepiej sprawdzą się w ich sprzęcie. Dzięki prawidłowemu dopasowaniu procesora do potrzeb serwera, system działa płynnie, dynamicznie i bezawaryjnie nawet pod wpływem bardzo dużych obciążeń.

Zalety procesorów Intel Xeon do serwera

Procesory do serwera z serii Intel Xeon przeznaczone są do urządzeń, które znajdują się w stanie ciągłej pracy, bez wyłączania sprzętu przez długi czas. Moduły posiadają znacznie więcej rdzeni od innych podzespołów dostępnych na rynku, a także wyróżniają się dużą mocą techniczną. Użytkownicy cenią procesory Intel za to, są łatwe w rozbudowie, zapewniają bezpieczeństwo oraz generują jak najmniejsze opóźnienia.

Linia Xeon została przystosowana do wykorzystania w różnych środowiskach. Oznacza to, że można tworzyć bardzo wydajne maszyny poprzez montaż kilku procesorów na jednym serwerze. Co więcej, podczas tworzenia tych modułów producent zastosował technologię HT, która umożliwiła optymalne rozdysponowanie ich mocy obliczeniowej. Polega to na tym, że jeden fizyczny rdzeń procesora może obsługiwać więcej niż jeden wątek. W rezultacie produkty Xeon mają po 4 lub 8 rdzeni, co daje maksymalnie 16 wątków. Najmocniejsze wersje mają nawet po 64 rdzenie.

pixel