Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Komputer Apple iMac 24

( ilość produktów: 2 )

Stacjonarny komputer Apple iMac 24 to najnowszy model ze znanej i lubianej serii iMaców. Ten 24-calowy komputer typu all-in-one łączy w sobie funkcje jednostki centralnej oraz monitora, podobnie jak jego poprzednicy: iMac 21,5 oraz iMac 27. Komputer iMac 24 jest kompaktowy, dzięki czemu zajmuje mało miejsca w przestrzeni biurowej. Doskonale sprawdza się jako narzędzie do pracy i nauki. Jego bogate wyposażenie sprawia, że dostarcza również wysokiej jakości rozrywki.

Charakterystyka komputera Apple iMac 24

Tym co wyróżnia komputer Apple iMac 24 na tle innych iMaców jest zastosowanie innego typu procesora. W najnowszym modelu umieszczono bowiem autorski, jednoukładowy procesor Apple M1 3,2 GHz. Przy użyciu nowoczesnej technologii 5-nanometrowej zbudowano chip, w którym mieści się procesor główny CPU, procesor graficzny GPU, pamięć i inne podzespoły. Procesor główny posiada 8 rdzeni, zaś graficzny 7 rdzeni. Ogromna moc obliczeniowa jest efektem zastosowania 16-rdzeniowego Neural Engine. Na wysoką efektywność komputera wpływa natomiast obecność 16 miliardów tranzystorów.

Imponujące osiągi komputera Apple iMac 24 uzupełnia bogate wyposażenie i zaawansowany system operacyjny. Urządzenie posiada 24-calowy ekran Retina 4.5K o rozdzielczości 4480 x 2520. Szeroka gama kolorów i ostrość obrazu sprawiają, że oglądanie filmów czy przeglądanie zdjęć nabierają innego wymiaru. Apple iMac 24 posiada kamerę Full HD 1080p, wbudowane głośniki oraz mikrofon klasy studyjnej, co sprzyja powszechnym obecnie wideokonferencjom i spotkaniom online. Wydajny i bezpieczny system operacyjny MacOS BigSur pozwala w pełni wykorzystać potencjał, drzemiący w tym nowoczesnym urządzeniu.

Dlaczego warto wybrać Apple iMac 24?

Wybór komputera nie jest zadaniem łatwym. Planując zakup tego urządzenia, warto postawić na sprawdzone modele, gwarantujące niezawodną pracę przez długie lata. Takim właśnie urządzeniem jest Apple iMac 24. Wartą uwagi kwestią jest także fakt, że komputer ten – podobnie jak inne modele tego producenta – jest kompatybilny z innymi urządzeniami, takimi jak telefony Apple iPhone czy tablety Apple iPad. Dzięki temu łatwo można udostępniać obraz z telefonu na większym ekranie lub odbierać na nim wiadomości i połączenia. Do iMac 24 można także dobrać akcesoria do komputera Apple, pozwalające na poszerzenie jego funkcjonalności, takie jak dodatkowy gładzik, wygodna klawiatura i myszka, czy też magazyn danych.

pixel