Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Komputer Apple Mac Mini

( ilość produktów: 6 )

Komputer Apple Mac Mini to kompaktowe urządzenie, które doskonale sprawdza się zarówno w biurze, jak i w domu. Dzięki niewielkim rozmiarom, Mac Mini można zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie jest on potrzebny, po czym podłączyć do dowolnego monitora. Ten miniaturowy komputer jest bardzo szybki i niezwykle wydajny. Apple Mac Mini to połączenie oszczędności miejsca i ogromnych możliwości. Z powodzeniem zastępuje pełnowymiarowe komputery stacjonarne. Może też stanowić wartą rozważenia alternatywę dla laptopów Apple MacBook Air.

Charakterystyka komputerów Apple Mac Mini

Urządzenia z serii Mac Mini pojawiły się na rynku w 2005 roku. Szybko zyskały duże grono miłośników ze względu na swoją stosunkowo niską cenę, idącą w parze z wysoką jakością i szeroką funkcjonalnością. Kolejne wersje Mac Mini były nieustannie ulepszane, aż do uzyskania najnowszych komputerów Mac Mini i5 oraz i7, o doskonałych parametrach technicznych.

Komputery Mac Mini cechują się niewielkim rozmiarem, uzyskanym dzięki zastosowaniu podzespołów typowych dla laptopów. Te urządzenia o wymiarach 19.7 x 19.7 x 3.6 cm nie posiadają jednak wbudowanego monitora, klawiatury ani touchpada. Dzięki obecności licznych portów (między innymi HDMI, Thunderbolt, Gigabit Ethernet, USB, wyjście liniowe/słuchawkowe audio oraz gniazdo dla karty SDXC), można podłączyć do nich dowolny monitor zewnętrzny, telewizor, klawiaturę, myszkę i wiele innych urządzeń. W naszym sklepie dostępne są różne modele poleasingowych komputerów Apple Mac Mini. Oferujemy wersje z procesorem Intel Core i5 lub Intel Core i7.

Dlaczego warto kupić poleasingowy komputer Apple Mac Mini?

Planując zakup Mac Mini, warto rozważyć inwestycję w poleasingowy komputer Apple. Urządzenia dostępne w naszym sklepie, choć używane, są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Starannie przetestowane oraz skonfigurowane przez specjalistów, posłużą przez długie lata. Poleasingowe komputery Apple można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mac Mini!

pixel