Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Apple Macbook Pro

( ilość produktów: 35 )

Apple Macbook Pro to prestiżowy laptop o lekkiej, smukłej i wytrzymałej konstrukcji. Charakteryzuje się eleganckim designem i dużą funkcjonalnością. Atutem sprzętu jest także rozszerzalność i możliwość konfiguracji. Ponadto modele z wyświetlaczem Retina zapewniają idealną ostrość obrazu.

Nowoczesne podzespoły komputerów Apple gwarantują najlepsze parametry techniczne, które umożliwiają urządzeniom szybkie działanie i bezproblemową współpracę z różnymi aplikacjami. Notebooki sprawdzają się zarówno podczas użytku domowego, jak i realizacji zadań biznesowych.

Oferowane przez nas używane laptopy są w doskonałym stanie wydajnościowym i nie noszą widocznych śladów użytkowania. Wszystkie komputery obejmuje półroczna gwarancja. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze sprzętu.

Zalety Apple Macbook Pro

Każdy model Apple Macbook Pro cechuje się nieco odmiennymi danymi technicznymi. Do uniwersalnych zalet notebooków, wymienianych przez ich użytkowników, należą:

  • wysoka jakość wykonania aluminiowej obudowy;
  • bezgłośny wentylator, który sprawia, że laptop praktycznie nie nagrzewa się i nie emituje ciepła;
  • wygodna klawiatura (miękka, cicha i nie chybocze się);
  • duży touchpad z funkcją przewijania dwoma palcami;
  • szybka łączność WiFI;
  • czujnik jasności, dzięki któremu jasność ekranu jest regulowana automatycznie;
  • powłoka antyrefleksyjna na ekranie, umożliwiająca korzystanie z laptopa przy bezpośrednim padaniu światła słonecznego;
  • ponadprzeciętna wydajność baterii.

Warto również wspomnieć, że system operacyjny macOS Big Sur posiada aktualizacje aplikacji, zaawansowane zabezpieczenia i ustawienia prywatności oraz bardzo estetycznie zaprojektowany interfejs. Do najważniejszych udoskonaleń zalicza się: wyższy i bardziej przezroczysty pasek menu, odświeżone i ujednolicone ikonki aplikacji, możliwość personalizacji centrum sterowania, przyjemne dla ucha dźwięki systemowe, czytelne arkusze i przestronne okna. Wskutek aktualizacji systemu przeglądarka Safari w Macbookach Pro ładuje często odwiedzane strony nawet o 50% szybciej niż Chrome. Zaletę macOS Big Sur stanowi również to, że aktualizacje oprogramowania uruchamiają się w tle i przebiegają szybciej niż w innych modelach laptopów Apple.

pixel