Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pamięć RAM do serwera Cisco MCS 7825-H3

( ilość produktów: 2 )

Oferowana przez nas pamięć RAM do serwera Cisco MCS 7825-H3 znajduje się na oficjalnej liście podzespołów obsługiwanych przez ten model maszyny. Ponadto może być używana w połączeniu z już zainstalowanymi modułami ECC Unbuffered. Jeśli planujesz modernizację kilkuletniego serwera marki Cisco, znajdziesz w naszym sklepie również płyty główne i procesory, które są kompatybilne z dedykowaną pamięcią RAM.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie rozbudowy serwera i wyboru podzespołów. Pomożemy Ci dopasować odpowiedni standard pamięci RAM. Udzielimy także wskazówek, jaka pojemność modułu będzie optymalna do planowanych zastosowań. Zakupisz u nas nowe produkty, które są objęte gwarancją na 3 lata.

Czy warto kupić pamięć RAM do serwera Cisco MCS 7825-H3 w technologii DDR2?

Mimo, że na rynku dostępne są już podzespoły nowszych generacji, pamięć RAM do serwera Cisco MCS 7825-H3 w technologii DDR2 ma swoje niepodważalne zalety. Przede wszystkim jej cena staje się coraz niższa, zatem jej zakup jest ekonomicznym sposobem na zwiększenie płynności działania maszyny, która obsługuje aplikacje o minimalnych wymaganiach i wykonuje standardowe zadania. Moduł posiada wbudowany system kodowania korekcyjnego ECC, służący do wykrywania i korekcji losowych błędów odczytu. Dzięki tej funkcji pamięci RAM system jest stabilny i niezawodny. Skontaktuj się z nami, aby skonsultować, czy pamięć DDR2 sprosta obciążeniom, pod którymi pracuje Twój serwer marki Cisco.

pixel