Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pamięć RAM do serwera Cisco UCS M2814

( ilość produktów: 2 )

Dedykowana pamięć RAM do serwera Cisco UCS M2814 jest w 100% kompatybilna z urządzeniami tej marki. Została wykonana na podstawie specyfikacji producenta sprzętu i ma dokładnie takie same parametry jak oryginalna pamięć operacyjna w danym modelu. Może być także używana w połączeniu z już zainstalowanymi modułami ECC Registered.

Rozbudowa pamięci RAM w Twoim serwerze umożliwi Ci wykorzystanie jego pełnych możliwości obliczeniowych. Jeśli Twój sprzęt pracuje pod dużym obciążeniem i zaczął spowalniać, zanim zdecydujesz się na jego wymianę, skontaktuj się z nami i poznaj możliwości upgrade’u, który jest znacznie tańszą opcją niż zakup nowego urządzenia.

Pamięć RAM Cisco UCS M2814 w technologii DDR4

Technologia DDR4 w pamięci RAM Cisco UCS M2814 zapewnia większą wydajność, lepszą integralność danych oraz niższy pobór mocy całego systemu komputerowego. Gwarantuje ona oszczędność energii na poziomie nawet 40%, co generuje mniejsze koszty za zużycie prądu elektrycznego. Pamięć DDR4 przy niższym poborze mocy zapewnia zwiększenie przepustowości o 50%. Co więcej, poprawiona została w niej integralność sygnału. Posiada też zaawansowane funkcje RAS, m.in. cykliczną kontrolę nadmiarowych danych (CRC), która zwiększa niezawodność modułu oraz zintegrowaną detekcję parzystości (odpowiada ona za weryfikację integralności przesyłanych komed i adresów).

Przy rozbudowie serwera należy pamiętać o tym, że pamięć RAM w technologii DDR4 nie jest kompatybilna z płytami głównymi DDR3 i odwrotnie.

pixel