Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Telefony Apple iPhone

( ilość produktów: 198 )

Telefonów Apple iPhone nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Te rewolucyjne urządzenia są synonimem funkcjonalności i niezawodności. Smartfony proponowane przez firmę Apple bazują na autorskim systemie operacyjnym iOS. Łączą w sobie kilka ról: poczynając od standardowych funkcji telefonów komórkowych, przez narzędzia do obsługi komunikatorów internetowych, platformy rozrywki, aż po obsługę zaawansowanych aplikacji.

Czym Apple iPhone różni się od innych smartfonów?

Firma Apple stawia sobie za cel dostarczanie użytkownikom najwyższej jakości urządzeń. Telefony Apple iPhone wyróżniają się trwałą, odporną na uszkodzenia konstrukcją. Ich ekrany wykonane są z najtwardszego szkła. W przypadku niektórych modeli, na przykład Apple iPhone 13 Pro czy iPhone 12, wzbogacono je o warstwę Ceramic Shield z nanoceramicznymi kryształkami o twardości większej niż metal. Zastosowanie procesu dwukrotnej wymiany jonowej pozwala natomiast zapewnić odporność na zarysowanie tylnej części telefonów.

Urządzenia Apple iPhone cechują się wydajną i bezawaryjną pracą. Posiadają szybkie procesory: A13 Bionic, A14 Bionic lub A15 Bionic. Sprawnie współpracują z siecią 5G. Są także zaopatrzone w wysokiej jakości wyświetlacze. Miłośnicy fotografii oraz tworzenia filmów z pewnością docenią nie tylko doskonale ostry obraz, ale także zaawansowany aparat fotograficzny oraz kamerę. W przeciwieństwie do większości smartfonów innych firm, telefony iPhone działają w oparciu o system operacyjny iOS, który cechuje się wszechstronnością, a przy tym łatwością i intuicyjnością obsługi. Są one kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami marki Apple, co pozwala na maksymalne wykorzystanie ich potencjału.

pixel