Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odwiedź naszego bloga i daj się zainspirować

Jaki dysk wybrać do serwera Dell?

Od pojemności i szybkości działania dysku twardego zależy efektywność pracy użytkowników danego serwera. Nośniki marki Dell występują w kilku modelach, które różnią się parametrami technicznymi. Z poniższego tekstu dowiesz się, jak rozpoznać dysk, który najlepiej sprawdzi się do obsługi Twoich urządzeń.

Czytaj więcej
Jaki komputer sprawdzi się najlepiej w pracy zdalnej?

Wybór komputera do pracy zdalnej uzależniony jest od tego, jakie zadania będziesz na nim realizować. Parametry sprzętu należy dobrać do programów, których używasz podczas wykonywania zawodowych obowiązków. Komputer dla grafika musi być bardziej zaawansowany technologicznie niż laptop dla księgowej czy analityka. Którymi cechami urządzenia kierować się podczas zakupu?

Czytaj więcej
Jakie są najczęstsze awarie komputerów?
Awarie komputerów są wynikiem niefortunnych wypadków oraz zużycia lub nieprawidłowego użytkowania sprzętu. Usterki przysparzają wielu problemów w trakcie codziennej pracy oraz uniemożliwiają swobodne korzystanie z urządzenia w czasie wolnym. Poznaj objawy najpopularniejszych nieprawidłowości i sposoby na to, jak im zaradzić.
Czytaj więcej
Czym charakteryzują się dyski HDD i SSD?

Komputery zawładnęły dziś naszym światem i coraz trudniej wskazać dziedziny, w których możemy się bez nich obyć. Wykorzystujemy je do pracy, nauki, zakupów oraz w trakcie czasu wolnego. Sprawne i harmonijne działanie każdego komputera nie byłoby możliwe, gdyby nie współpraca z wydajnymi serwerami. Warto zatem poznać kilka najważniejszych faktów dotyczących dysków serwerowych HDD i SDD.

Czytaj więcej
pixel