Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Apple Watch

( ilość produktów: 7 )

Apple Watch to inteligentny zegarek, łączący w sobie wiele różnorodnych funkcji. Nie tylko odmierza czas, ale również pozwala monitorować aktywność fizyczną, odbierać wiadomości tekstowe, odczytywać e-maile czy sprawdzać pogodę. Może również pełnić rolę nawigacji. Firma Apple oferuje całą linię zegarków typu smartwatch, kompatybilnych z innymi urządzeniami, na przykład z telefonami Apple iPhone

Apple Watch to nie jest zwyczajny zegarek!

Smartwatch firmy Apple dalece wykracza poza tradycyjne pojmowanie pojęcia zegarka. Apple Watch posiada własny procesor i wbudowaną pamięć, dzięki czemu umożliwia płynne przeprowadzanie wielu procesów. Ma wbudowane odbiorniki GPS, GLONASS, Galileo i QZSS. Obsługuje Wi-Fi i Bluetooth. Pokazuje godzinę, informacje o pogodzie, mapy oraz nawigację. Pozwala odczytywać wiadomości tekstowe i e-maile. Doskonale sprawdza się podczas monitorowania aktywności fizycznej. Ma optyczny czujnik tętna, biometryczny czujnik mierzący echo serca, przyspieszeniomierz, żyroskop i wysokościomierz barometryczny.

Apple Watch, jak wszystkie urządzenia firmy Apple, jest dopracowany pod względem wyglądu i wykonany z dbałością o szczegóły. Jest on nie tylko wytrzymały i oporny na uszkodzenia mechaniczne, ale także wodoodporny. Wszystko to sprawia, że Apple Watch nie jest zwykłym zegarkiem, a zaawansowanym narzędziem, ułatwiającym wiele codziennych czynności. 

pixel